18 listopada 2017

Dekoracja innych uroczystości i wydarzeń

dekoracja przyjęć

 

dekoracja uroczystości rodzinnych

Jeśli chcecie upiększyć dzień ważnych dla Was wydarzeń rodzinnych, to chętnie to dla Was zrobimy.

Radosne urodziny, wyjątkowe chrzciny, eleganckie komunie, szalone osiemnastki, niezapomniane wieczory panieńskie i kawalerskie, sentymentalne jubileusze i rocznice, rodzinne imieniny i każde inne ważne dla Was wydarzenie. Udekorujemy, ukwiecimy i upiększymy, tak byście zawsze wspominali je miło i z uśmiechem.

Realizujemy zarówno Wasze pomysły jak i podsuwamy własne. Aranżacje dostosowujemy do rodzaju i stylu imprezy. Doradzamy motywy przewodnie, tak by Wasza impreza była jak najbardziej spersonalizowana, indywidualna i oryginalna!

dekoracja i organizacja przyjęć

 

dekoracja stylizowanych sesji fotograficznych

 

 

To Wy, Wasze emocje i uczucia stanowią podstawę pięknych i wyjątkowych zdjęć. Choć czasem aranżacja i scenografia im towarzysząca również jest ważna, bo dodaje zdjęciom indywidualności i oryginalności.

Jeśli więc marzycie o stylizowanej sesji fotograficznej, takiej która jeszcze bardziej upiększy Waszą miłość, szczęście i radość to dobrze trafiliście.

Tworzymy niestandardowe i spersonalizowane scenografie i tła do zdjęć i stylizowanych sesji ślubnych, narzeczeńskich, rodzinnych, firmowych, świątecznych i każdych innych. Wypożyczamy rekwizyty i przygotowujemy spersonalizowane detale i dekoracje.

dekoracja i organizacja przyjęć

 

dekoracje świąteczne

Ręcznie wykonujemy świąteczne dodatki do wnętrz Waszych domów, biur, firm i szkół. Przygotowujemy świąteczne aranżacje z użyciem różnych elementów dekoracyjnych, świec oraz pięknych, sezonowych kwiatów.

Magiczna Wigilia, Radosna Wielkanoc, aranżacje odpowiednie do każdej pory roku i ważnego dla Was święta – to piękne chwile, które warto upiększyć i zapamiętać.

dekoracja i organizacja przyjęć

 

dekoracja miejsca zaręczyn

Drodzy Panowie! Bo ta oferta jest zapewne głównie skierowana do Was.

Jeśli chcielibyście zaskoczyć swoje ukochane i zorganizować nastrojowe i magiczne zaręczyny, takie które zostaną zapamiętana na zawsze, ale nie macie pomysłu albo nie wiecie coś przygotować lub zrealizować Wasz plan, to my chętnie Wam pomożemy.

Zorganizujemy idealne i oryginalne zaręczyny, takie które na pewno zaskoczą Wasze ukochane wybranki.

dekoracja i organizacja przyjęć

 

dekoracja eventów

Naszą ofertę kierujemy również do szkół, sal bankietowych, firm oraz klientów biznesowych. Oferujemy aranżację miejsc Waszych imprez wraz z całą oprawą dekoratorsko – florystyczną.

Dekorujemy:

  • bale karnawałowe;
  • imprezy firmowe;
  • studniówki;
  • sylwester;
  • imprezy plenerowe;
  • konferencje;
  • spotkania towarzyskie;
  • imprezy tematyczne;
  • pikniki;

Nasze dekoracje zawsze dostosowujemy do rodzaju i stylu imprezy. Możemy również zaaranżować je zgodnie z profilem działalności firmy lub wybranym motywem przewodnim.

dekoracja i organizacja przyjęć

 

 

 

KONTAKT

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej lub umówić się na pierwsze, całkiem niezobowiązujące spotkanie, skontaktujcie się z nami.

Zadzwońcie (numery znajdziecie na samym dole strony), napiszcie na adres amozewkolorze@wp.pl lub kliknijcie w obrazek poniżej by skorzystać z formularza kontaktowego

 

preloader