18 listopada 2017

Dekoracja ślubów, wesel, przyjęć i eventów

dekoracja ślubów, wesel, przyjęć

Kiedy wszystko się zaczęło? Jakoś pod koniec 2015 roku kiedy to razem z Magdą, moją siostrą, zaczynałyśmy przygotowania do jej ślubu i wesela.

Jak się zaczęło? Wybrałyśmy, a właściwie Magda wybrała motyw i kolory przewodnie. Pokazała swoje inspiracje i dekoracje ślubne i weselne, które jej się podobają i które chciałaby mieć na swojej uroczystości. I wtedy właściwie zaczęła się nasza przygoda. Wiedzieliśmy, że nikt z naszych okolic nie jest w stanie spełnić oczekiwań mojej siostry i jej narzeczonego. Więc mieliśmy dwa wyjścia: zmienić wizję lub zrobić wszystko samemu. Postawiliśmy na to drugie! Wiedzieliśmy, że mamy spore możliwości i odpowiednie umiejętności. Sami szyliśmy obrusy i serwety, sami robiliśmy drewniane latarenki z wyciętymi sercami, sami stworzyliśmy całą papeterię i postaraliśmy się o drewnianą szpulę, która posłużyła jako stolik na tort.

Sami też wykonaliśmy świecący napis LOVE, którego za nic na świece nie udałoby nam się wtedy wypożyczyć. W grudniu 2015 roku, kiedy zaczęliśmy go robić, tego rodzaju napisów na rynku było naprawdę niewiele, a w naszej okolicy nie było chyba ani jednego. Na Internecie owszem można było znaleźć kilka ogłoszeń, ale wszystkie oferowane napisy były po pierwsze – z daleka, po drugie – za zawrotną cenę, a po trzecie – za duże do naszego pomysłu. Więc od słowa do słowa i udało mi się przekonać Mateusza do zrobienia takiego napisu samemu.

To właśnie były nasze początki. Dziś jesteśmy już dużo dalej. Mamy za sobą kilkaset metrów uszytych bieżników, kilkadziesiąt kupionych i zrobionych świeczników, ogrom godzin wiercenia, wycinania i szlifowania oraz mnóstwo czasu poświęconego na kursy i samodzielne zdobywanie wiedzy.

Nasze aranżacje nie są tylko zwykłym udekorowaniem uroczystości. Są to aranżacje będące spełnieniem marzeń, niosące ze sobą piękno i emocje.

 

dekoracja ślubów, wesel, przyjęć

Co robimy? Kompleksowo upiększamy Wasze uroczystości. Ukwiecamy i dekorujemy głównie śluby i wesela, choć dla Was możemy również stworzyć coś pięknego na innych uroczystościach rodzinnych, takich jak chociażby chrzciny, urodziny, imieniny, rocznice, osiemnastki czy komunie. Po za tym dekorujemy eventy, przygotowujemy stylizowane sesje ślubne, niezapomniane wieczory panieńskie i kawalerskie oraz cudowne zaręczyny, a także tworzymy dekoracje świąteczne.

Jeśli macie własne pomysły to my je z chęcią dla Was zrealizujemy, a jeśli ich nie macie, to możecie liczyć na naszą pomoc i propozycje.

Nie lubimy schematów, dlatego do każdego zlecenia, do każdej Pary Młodej, do każdego z Was podchodzimy z indywidualnością i starannością. Dlaczego? Bo zależy nam na tym by Wasze uroczystości były Wasze i dla Was, piękne i wspaniałe. Uważamy, że na to zasługujecie i chcemy byście zawsze wspominali je z radością i uśmiechem!

 

Oto co możemy Wam zaoferować w ramach dekoracji uroczystości

 

dekoracja ślubów, wesel, przyjęć

 

Florystyka ślubno-weselna

Dekoracja miejsca ślubu (Kościół, USC, plener)

Dekoracja miejsca przyjęcia weselnego (sale, namioty, stodoły, …)

Dekoracja przestrzeni wokół sali weselnej (dekoracja ogrodu, strefa chillout)

Pozostałe dekoracje weselne (domy Pary Młodej, auto)

 

 

 

 

Dekoracja uroczystości rodzinnych (urodziny, chrzciny, komunie, rocznice)

Dekoracja bankietów, imprez i eventów firmowych

Dekoracje świąteczne

Dekoracje stylizowanych sesji fotograficznych

Dekoracja miejsca zaręczyn

 

 

 

 

KONTAKT

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej lub umówić się na pierwsze, całkiem niezobowiązujące spotkanie, skontaktujcie się z nami.

Zadzwońcie (numery znajdziecie na samym dole strony), napiszcie na adres amozewkolorze@wp.pl lub kliknijcie w obrazek poniżej by skorzystać z formularza kontaktowego

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

preloader