27 września 2017

Dodatkowe pojedyncze usługi

 

dodatkowe pojedyncze usługi

 

U nas, we wschodniej Wielkopolsce, drużba weselny to ktoś kto odpowiada za alkohol oraz czasem za napoje, tak by po prostu nie zabrakło ich na stołach!

W różnych regionach Polski pewnie różnie to wygląda. Na pewno nie w każdej jej części na weselu jest dodatkowa  osoba odpowiedzialna za alkohol. Czasem tą kwestią zajmują się rodzice, czasem świadkowie, a czasem kelnerzy. Ale jeśli jesteście z moich okolic i potrzebujecie super drużby weselnego, z którym możecie się dogadać odnośnie tego za co miałby być odpowiedzialny to napiszcie, a chętnie podzielę się z Wami kontaktem do niego.

amozewkolorze oferta

 

Jeśli

  • Wasi goście pochodzą z różnych części Polski i nie mają możliwości lub nie chcą (wiadomo, toast za Parę Młodą wypić trzeba!) przyjeżdżać własnymi samochodami
  • chcielibyście zapewnić gościom dojazd z hotelu lub domów na miejsce ślubu i wesela, a po jego zakończeniu z powrotem na miejsce noclegu

to możemy Wam w tym pomóc! Wszystko po to by Wasi goście czuli się dobrze na Waszej uroczystości.

amozewkolorze oferta

 

Słodki, owocowy, wiejski, amerykański, alkoholowy, z przekąskami dla dzieci – jesteśmy w stanie przygotować lub pomóc w przygotowaniu dla Was stołu z przekąskami, które Wy i Wasi goście lubicie najbardziej. Aranżujemy je tak, by były dostosowane do Waszego wesela, do jego koloru lub motywu przewodniego.

Chętnie spełnimy Wasze marzenia 🙂

amozewkolorze oferta

 


Nie każdy chcę lub ma możliwość zaproszenia dzieci na swoje wesele, ale jeśli Wy nie wyobrażacie sobie swojej uroczystości bez obecności dzieciaków i chcecie by oni również świetnie się na nim bawili to my możemy Wam w tym pomóc. Przygotujemy dla Was kącik dla najmłodszych z różnymi grami, zabawami, przekąskami, bezalkoholowymi drinkami i spersonalizowanymi kolorowankami, tak by dzieciaki zajęły się sobą, a swoim rodzicom dali odrobinę wytchnienia i czasu na zabawę.

amozewkolorze oferta

 

Wiele Par Młodych ma własne pomysły na atrakcje, dekoracje, miejsce czy też przebieg uroczystości. Czasem ciężko jest je zrealizować samemu. Czasem potrzebne są pozwolenia, czasem nie wiadomo do kogo się zgłosić lub od czego zacząć. To wszystko skutkuje tym, że Pary Młode odpuszczają i nie realizują swoich marzeń. A być może warto czasem być upartym i dążyć do ich realizacji.

Jeśli jesteście w takiej sytuacji, skontaktujcie się z nami. Zrobimy wszystko by zrobić coś dla Was, by spełnić Wasze marzenia!

amozewkolorze oferta

 

 

 

KONTAKT

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej lub umówić się na pierwsze, całkiem niezobowiązujące spotkanie, skontaktujcie się z nami.

Zadzwońcie (numery znajdziecie na samym dole strony), napiszcie na adres amozewkolorze@wp.pl lub kliknijcie w obrazek poniżej by skorzystać z formularza kontaktowego

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

preloader