5 marca 2020

Drogowskaz weselny – 6 tabliczek

Drogowskaz weselny to fajny element dekoracyjny na luźne wesela w stylu rustykalnym, romantycznym lub boho.

Szczególnie przydatny jeśli wesele odbywa się na dużym terenie, w plenerze lub gdy ślub i wesele odbywają się na tym samym terenie, ale w rożnych jego miejscach i goście mieliby problem by je prawidłowo odnaleźć.

WYMIARY

  • Wysokość: 150 cm
  • Długość tabliczek: w zależności od długości napisu

Ilość tabliczek: 6

Uwaga! W naszym sklepie dostępne są również drogowskazy z inną ilością tabliczek

Możliwość wyboru rodzaju tabliczek: proste lub ze strzałkami.

Kolor: ciemny brąz, jasny brąz lub biały;

Realizujemy również indywidualne projekty i pomysły np. z tabliczkami ze strzałkami wyciętymi z obu stron lub różnymi grafikami na tabliczkach. Mamy możliwość także zmiany koloru drogowskazu. Jeśli więc jesteś zainteresowany/zainteresowana indywidualnym lub oryginalnym projektem, zmianą koloru lub masz jakiś ciekawy pomysł, który chcesz zrealizować to napisz do nas wiadomość.

Drogowskaz jest w 100% robiony własnoręcznie. Napisy wykonywane są pisakiem (farba akrylowa) wodoodpornym (niezmywalnym) według wybranej wcześniej czcionki. Nie jest to grawer, ani nie jest to naklejka.

Drogowskaz wysyłamy kurierem do samodzielnego skręcenia. W zestawie znajdziesz wkręty o odpowiedniej długości służące do przykręcenia tabliczek oraz deseczek od podstawy. Jedyne co musisz posiadać to wkrętarkę.

Dzięki temu, że montaż wykonujecie samodzielnie, tabliczki możecie zamontować w dowolnej kolejności i w dowolnym miejscu. Na przykład nie musicie umieszczać wszystkich tabliczek na tej samej stronie nogi/bazy drogowskazu i stworzyć dzięki temu drogowskaz bardziej przestrzenny.

 

CENA: 148,90 zł plus koszty wysyłki (30 zł)

 

ZAKUP

Zakupu możecie dokonać pisząc do nas wiadomość meilową (amozewkolorze@wp.pl) lub korzystając z formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej.

Dokonując zakupu proszę o podanie następujących informacji:

  • teksty jakie chcecie umieścić na poszczególnych tabliczkach (pamiętajcie, że nie mogą być jakoś bardzo złożone i długie);
  • kierunki poszczególnych tabliczek lub zaznaczcie, że ma to być tabliczka prosta bez strzałki;
  • czcionkę poszczególnych tekstów (możecie też zaufać i zadać się na nas – wtedy to my dobierzemy odpowiednie czcionki do Waszych tekstów).

Przed rozpoczęciem realizacji prześlemy projekt drogowskazu do akceptacji.

Czas realizacji (czas przygotowania projektu i drogowskazu): około 14 dni

 

     

    preloader