27 września 2017

Konsultant ślubny

konsultant ślubny

Wcale nie jest tak, że konsultant ślubny odbiera Parze Młodej całą przyjemność z organizacji własnego ślubu i wesela. On właśnie pomaga by cały ten okres przygotowań do ślubu był faktycznie przyjemnością i radością, a nie etapem, który w pewnym momencie, ze względu na mnogość spraw do ogarnięcia, staje się utrapieniem i powodem do zmartwień i kłótni. Faktycznie, czasem tak się dzieje, że ogrom spraw, które trzeba załatwić, usługodawcy, których trzeba wynająć, rzeczy, które trzeba zrobić stają się ciężarem i odbierają przyjemność z przygotowań.

Ja nie podejmuję decyzji za Was, jestem tylko Waszym dobrym doradcą. Osobą, która lepiej zna branżę ślubną, usługodawców, ceny i aktualne trendy. Podpowiadam, doradzam i pomagam po to by dzień Waszego ślubu był w pełni Waszym dniem, pięknym i takim o jakim marzyliście!

 

Jest to pomoc dla Par Młodych, które nie mają czasu, siły lub nie chcą samodzielnie zajmować się organizacją swojego ślubu i wesela. Dla Par, które nie znają branży ślubnej. Dla Par świadomych, które chcą mieć fajne wesele, dopasowane do siebie, swoich zainteresowań i swojego stylu życia.

Co robimy w ramach kompleksowej organizacji uroczystości?

 • polecamy usługodawców;
 • pomagamy Wam dobrać odpowiedni dla Was motyw lub kolor przewodni ślubu i wesela;
 • tworzymy harmonogram przygotowań byście nie zapomnieli o żadnym szczególe;
 • pilnujemy terminów i harmonogramu;
 • podsuwamy oryginalne i ciekawe pomysły na dekoracje, prezenty, niespodzianki, przebieg uroczystości;
 • koordynujemy dzień ślubu i wesela, tak byście Wy nie musieli się w tym dniu niczym martwić i niepotrzebnie stresować;
 • doradzamy w kwestiach, które Was nurtują lub są dla Was trudniejsze;
 • organizujemy wszelkie atrakcje podczas ślubu oraz przyjęcia weselnego;

Działamy kompleksowo będąc z Wami i doradzając Wam podczas każdego z etapów przygotowań oraz koordynując i czuwając nad prawidłowym przebiegiem tego pięknego dnia, dnia Waszego ślubu i wesela, w organizację którego włożyliście tak wiele serca i wysiłku.

 

organizacja ślubu i wesela

Jeśli część usługodawców macie już wybranych, a większość spraw omówionych, ale nagle brakuje Wam sił lub czasu  na realizację pozostałych pojedynczych elementów. Nie wiecie gdzie znaleźć wymarzone zaproszenia, jaką wybrać dekoratorkę lub florystkę, albo po prostu nie możecie trafić z wolnym terminem. W takich sytuacjach również możecie się do nas zgłosić.

Wówczas pomożemy Wam tylko w tych etapach, w których będziecie potrzebować naszej pomocy i obecności!

 

jest to pomoc przeznaczona dla Par, które wiedzą jak ma wyglądać ten dzień, mają wybranych już usługodawców, odnalazły swój motyw przewodni, wiedzą jakie chcą mieć atrakcje i nie potrzebują pomocy typowo organizacyjnej. Ale mają świadomość tego, że ten dzień jest nieprzewidywalny i chcą by był ktoś kto to wszystko ogarnie.

Jest to super rozwiązanie dla większości Par, bo polega tylko na pomocy w tym jednym, ważnym dniu. Pomocy, która okazuje się nieoceniona! Ile ja bym dała, żeby mieć kogoś kto w tym dniu zrobi za mnie wszystko to czego ja akurat w tym dniu nie musiałam robić. Dopilnuje przyjazdu tortu, sprawdzi czy wszystko jest ok tak jak powinno być, rozwiąże wynikłe w ostatniej chwili problemy, rozstawi winietki, zapali świece i dopilnuje by wszystko było zgodnie z planem. Kogoś kto wyręczy mnie, mojego męża, rodzeństwo, rodziców i świadków.

Co obejmuje usługa koordynacji dnia ślubu?

 • opracowanie scenariusza dnia ślubu;
 • czuwanie nad prawidłowym przebiegiem uroczystości ślubnej i weselnej;
 • stały kontakt z usługodawcami;
 • opanowywanie nagłych, często niespodziewanych i niemiłych sytuacji;
 • pomoc w organizacji weselnych atrakcji;

Chcemy byście cieszcie się tym uroczym dniem, celebrowali każdą sekundę, tak by zapamiętać ten dzień jako wyjątkowy i piękny. Chcemy byście czuli się bezpiecznie w tym dniu, byście się nie martwili dekoracjami, usługodawcami, tym czy wszystko przebiega po Waszej myśli.

 

Do ślubu pozostało Wam raptem kilka dni, a okazuje się, że Wasz fotograf nagle się rozchorował, cukiernia zapomniała o Waszym zamówieniu na tort weselny, a florystka nie ma Waszych wymarzonych kwiatów, o których wcześniej jej mówiliście.

Wy, co jest całkiem normalne, zaczynacie się denerwować i coraz bardziej stresować. Nie wiecie jak to wszystko rozwiązać, a dodatkowo czasu też jakoś tak coraz mniej.

Spokojnie, zgłoście się do nas, a na pewno uda nam się znaleźć rozwiązanie.

 

Jeśli podczas przygotowań i organizacji Waszego ślubu pojawią się jakieś problemy lub rozterki, z którymi nie do końca wiecie jak sobie poradzić, to również możecie się do nas zgłosić. Macie wątpliwości co do umowy zawieranej z usługodawcą, nie wiecie jak powinna wyglądać rozmowa z właścicielem sali weselnej, macie problemy ze stylizacją i dekoracja weselną lub jakiekolwiek inne wątpliwości to piszcie śmiało. Pomożemy i doradzimy!

 

 

 

KONTAKT

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej lub umówić się na pierwsze, całkiem niezobowiązujące spotkanie, skontaktujcie się z nami.

Zadzwońcie (numery znajdziecie na samym dole strony), napiszcie na adres amozewkolorze@wp.pl lub kliknijcie w obrazek poniżej by skorzystać z formularza kontaktowego

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

preloader