Niech MIŁOŚĆ rozświetli Waszą uroczystość!

Świecące napisy.

Jest ich coraz więcej!

Pary Młode coraz częściej się na nie decydują, a firmy prześcigają się w słowach, które można wykorzystać! Poza tradycyjnym LOVE, pojawiają się również napisy wykonane w naszym pięknym języku polskim. Skradły one serca tak bardzo, że wiele osób nie wyobraża sobie już własnych wesel z napisami w innym języku. Choć ja powiem szczerze, że wciąż wielokrotnie spotykam się z opinią, że to jednak nie napisy polskie, a angielskie LOVE „ma to coś w sobie” i wiele osób mając wybór między LOVE, a MIŁOŚĆ wybiera LOVE.

Na naszym blogu znajdziecie pierwszy w Polsce dokładny opis tego jak samemu wykonać świecące napisy. Jeśli macie cierpliwość, chęci i chcielibyście się nieco pobawić to wpadajcie tu -> LOVE – stwórz własną miłość!

świecące napisy

Ale jeśli nie macie czasu, wystarczająco dużo miejsca, cierpliwości lub po prostu umiejętności robienia czegoś samemu to u nas takie świecące napisy możecie wypożyczyć za nieco mniej pieniążków niż u innych usługodawców! A to wszystko właśnie dzięki temu, że wykonaliśmy je sami, przez co udało nam się uniknąć wszelkich pośredników oraz producentów takich napisów, którzy wiadomo, muszą zarobić na ich sprzedaży, co jest całkiem naturalne i normalne!

Jeśli więc Wasz weselny budżet jest ograniczony, a chcielibyście rozświetlić Waszą uroczystość świecącym napisem to wpadajcie na stronę naszej wypożyczalni <<<click>>> i zapoznajcie się z naszą ofertą!

Ich droga do Was jest różna:

czasem to my zawozimy je na miejsce przez Was wskazane gdzie je rozkładamy i podłączamy, czasem przyjeżdżacie po nie sami, zmniejszając w ten sposób koszty, a gdy osobisty transport (zarówno Wasz jak i nasz) jest totalnie nieopłacalny to wysyłamy je kurierem, bez względu na to, z którego regionu Polski jesteście!

Autor: Marcin Dorada

Czas wypożyczenia

także ustalany jest indywidualnie. Maksymalnie literki mogą spędzić u Was nawet 5 dni! Nie pobieramy za to dodatkowej opłaty! Jeśli więc w ciągu tych kilku dni po ślubie macie zaplanowaną sesję zdjęciową to możecie do niej wykorzystać nasze napisy całkiem za darmo.

A jeśli chcielibyście wypożyczyć nasze napisy na pojedynczy dzień, na przykład tylko do zdjęciowej sesji narzeczeńskiej, ślubnej lub rocznicowej, bez wypożyczania ich na wesele to napiszcie lub zadzwońcie!

Możliwości

Nasze napisy mają wysokość 70 cm dzięki czemu z powodzeniem można je ustawić przed najważniejszym miejscem w tym dniu, a więc przed stołem Państwa Młodych! Co wcale nie znaczy, że nie można ich rozmieścić w innych miejscach, jak na przykład na strefie tanecznej, tarasie, czy też przed wejściem na salę!

Kontakt

Jeśli jesteście zainteresowani wypożyczeniem któregoś z naszych napisów skontaktujcie się z nami. Możecie napisać do nas na Facebooku, skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na dole strony głównej, wysłać wiadomość na meila: amozewkolorze@wp.pl lub zadzwonić pod numer, który również znajdziecie na samym dole głównej strony!

 

strona 2

świecące napisy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

preloader