27 września 2017

Organizacja ślubów, wesel, przyjęć i eventów

organizacja ślubu i wesela

Przygotowując swoje wesele dokładnie wiedzieliśmy jak chcemy by ono wyglądało. Mieliśmy wizję i pomysł. No dobra, ja miałam, ale mój mąż (wtedy jeszcze narzeczony) nie miał żadnych uwag, więc można uznać, że koncepcja była NASZA, a nie tylko moja. Powoli zaczęliśmy ją realizować. Z czasem ulegała zmianom i powiększała się o nowe pomysły. Ja jako (niestety) typowa „Zosia samosia”  chciałam byśmy jak najwięcej zrobili sami. Z jednej strony fajnie, bo czułam, że ten dzień jest nasz, taki wypieszczony i wymarzony. Ale z drugiej… tak nie do końca.

Troszkę żałuję, że prawie wszystko wzięłam na siebie, że nie pozwoliłam innym decydować, w niektórych kwestiach, że to ja w dniu ślubu i dzień przed musiałam wszystko podopinać i wszystkiego dopilnować, że to ja musiałam się stresować w nieoczekiwanych sytuacjach (a kilka ich było), że nie zrzuciłam tego na kogoś innego. I choć miałam ogromną pomoc ze strony mojego męża, który nie zostawił mnie z tym wszystkim samej, to i tak było ciężko, choć wtedy kompletnie tego nie odczuwałam.

I gdybym wtedy wiedziała to co wiem teraz, to na pewno zdecydowałabym się na pomoc kogoś z zewnątrz. Na pewno pomyślałabym o zatrudnieniu konsultanta ślubnego do koordynacji dnia ślubu i kilku dni przed lub przynajmniej poprosiłabym kogoś, może jakąś lepiej zorganizowaną koleżankę, o pomoc w tym dniu. Choć w sumie tego dnia mieliśmy super wsparcie ze strony naszego drużby weselnego, który wiele dla nas ogarnął i bardzo nam pomógł.

I właśnie to moje doświadczenie z własnego ślubu i wesela, to że  jednak wolałabym oszczędzić sobie tego dnia tej organizacyjnej nerwówki, to że gdybym mogła to powtórzyć, zdecydowanie wybrałabym 'nicnierobienie’ i 'niechsiędziejecochce’ zamiast ciągłego jeżdżenia, dopilnowywania i dopinania wszystkiego, spowodowały, że teraz chcę pomóc Wam! Rozumiem Pary Młode, ich zdenerwowanie, stres, niepewność i tą myśl w głowie: ’czy wszystko będzie ok?’. I właśnie ten ciężar, chcę z Was zdjąć. Chce dla Was uczynić ten dzień nie piękniejszym, bo piękny będzie na pewno bez względu na wszystko, ale milszym, przyjemniejszym i spokojniejszym!

organizacja ślubu i wesela

Co robimy? Głównie śluby i wesela. Te tradycyjne i oryginalne, plenerowe, cywilne, kościelne, duże i małe. Każde. Ale dla Was możemy również zorganizować lub pomóc w organizacji urodzin, chrzcin, komunii, rocznic, osiemnastek, zaręczyn lub innych ważnych dla Was imprez!

 

Oto co możemy Wam zaoferować w ramach organizacji uroczystości

 

 

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Częściowa organizacja ślubu i wesela (pomoc przy pojedynczych etapach)

Koordynacja dnia ślubu i wesela

Pogotowie ślubno-weselne!

Indywidualna konsultacja ślubna

 

 

 

Drużba weselny

Transport gości weselnych

Organizacja stołów tematycznych

Kącik dla dzieci

Wasze pomysły!

 

 

 

 

KONTAKT

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej lub umówić się na pierwsze, całkiem niezobowiązujące spotkanie, skontaktujcie się z nami.

Zadzwońcie (numery znajdziecie na samym dole strony), napiszcie na adres amozewkolorze@wp.pl lub kliknijcie w obrazek poniżej by skorzystać z formularza kontaktowego.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

preloader