O nas

O nas

Cześć! Tu Monika.

Z wykształcenia jestem ekoenergetykiem, ale z liczeniem śladu węglowego mi nie po drodze. Zdecydowanie bardziej pokochałam kwiaty i to z nimi jestem w pięknej podróży już od siedmiu lat!

Miło Was tutaj gościć! Rozgośćcie się, poznajcie nas i wskakujcie na nasz pokład!

Monika

Swoją przygodę z kwiatami rozpoczęłam w szkole florystycznej, która poza papierkiem nie dała mi zbyt wiele. Chwilę potem przyszła kolej na ślub mojej siostry, a potem także i mój. I tak dałam się pochłonąć pięknym kwiatom, które w połączeniu z detalami i dekorami dają to czym jest teraz moja codzienność – aranżowanie i dekorowanie Waszych ślubów, wesel, przyjęć, uroczystości i eventów.

Kocham maj i Jane Austen z „Dumą i uprzedzeniem” na czele. Wbrew wszystkim i mimo złych opinii uwielbiam tureckie seriale i turecka muzykę. Jetem typową „Zosią samosią”, która wszystko sama i sama. Ale dzięki temu mam wiele umiejętności, które wyjątkowo często i wyjątkowo bardzo przydają mi się w tym co robię. Typowy ze mnie domator i introwertyk. Choć cieszą mnie bardzo nowe znajomości zawierane z Parami Młodymi, z którymi niejednokrotnie pozostajemy w stałym kontakcie na długo po ich ślubie.

Na co dzień mieszkam wraz z mężem Mateuszem w niewielkiej wsi i poza brakiem szybkiego, bezproblemowego Internetu, niczego nam tutaj nie brakuje i nie narzekamy tutaj na nic! Mamy własny kawałek ogródka, w którym uprawiamy kwiaty, które pięknie dekorują potem Wasze przyjęcia.

Po za naszym ogródkiem, oryginalnych i naturalnych roślin szukamy także w lasach, na polach i łąkach, w zagajnikach oraz na różnych nieużytkach. To w czym wiele osób widzi chwasty, my dostrzegamy oryginalność i piękno, które wykorzystujemy tworząc nietuzinkowe dekoracje.

Po za mną i moim mężem, który jest dla mnie ogromnym wsparciem, „A może w kolorze” tworzą również inni cudowni kolorowi ludzie! Razem tworzymy super team, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Mamy za sobą ogrom zrealizowanych aranżacji. Dzięki temu mamy duże doświadczenie i wewnętrzną pewność siebie. Wiemy, że potrafimy w kwiaty i dekoracje i, że zawsze znajdziemy rozwiązanie, nawet w trudnych sytuacjach.

Uwielbiamy naturalne, lekkie i kolorowe dekoracje, choć te eleganckie, ale w bardziej modernistycznym stylu również lubimy. Zawsze jednak staramy się tworzyć dekoracje dopasowane do Was, Waszych gustów i preferencji oraz do miejsc, w których organizujecie swoje uroczystości.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim zostajemy obdarzani oraz za wolna rękę, którą dostajemy przy aranżowaniu i dekorowaniu Waszych przyjęć.

Lubimy wyzwania i nowe miejsca. Stacjonujemy w Turku (to jest wschodnia wielkopolska, niedaleko znanego Uniejowa), ale chętnie wyrywamy się z naszych lokalnych weselnych miejscówek i wybywamy w dalsze, piękne miejsca w Polsce. Łódź, Poznań i Warszawa oraz ich okolice to są miejsca, które odwiedzamy niezwykle często.

Jesteśmy tu dla Was!