25 stycznia 2017

WYPOŻYCZALNIA

COŚ ŚWIECĄCEGO – ŚWIECĄCE NAPISY I GIRLANDY ŚWIETLNE

NAPIS ‚MIŁOŚĆ’
Świecący napis „MIŁOŚĆ” wprowadzi romantyczny nastrój podczas uroczystości. Idealnie sprawdzi się również podczas ślubnej lub narzeczeńskiej sesji zdjęciowej.
Zobacz3
NAPIS ‚LOVE’
Napis „LOVE” podbił serca Par Młodych. Sprawdzi się nie tylko jako dekoracja wesela, ale również podczas sesji zdjęciowych. Sprawdzi się zarówno na weselu rustykalnym jak i eleganckim.
Zobacz3
napis świetlny
MINI NAPIS ‚BAR’
Napis świetnie sprawdzi się jako dekoracja przyciągająca uwagę gości do atrakcji jaką może być Barman serwujący drinki lub stół z alkoholami do samodzielnego ich przygotowania.
Zobacz3
dekoracja wesel, girlandy świetlne
GIRLANDY ŚWIETLNE KULKI
Girlandy to doskonały sposób na nadanie uroczystości romantycznego nastrojowego klimatu. Sprawdzą się zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i w plenerze.
Zobacz3
GIRLANDA ŚWIETLNA – DUŻE KULE
Girlandę tą bez problemu można wieszać na zewnątrz pomieszczeń. Idealna do rozświetlenia ogrodu czy też strefy chilloutu.
Zobacz3

DEKORACJA OGRODU ORAZ PRZESTRZENI WOKÓŁ SALI WESELNEJ

STREFA CHILLOUT

A gdyby tak dać gościom i sobie miejsce na wytchnienie, odpoczynek od głośnej muzyki i całonocnej imprezy? Strefa relaksu jest na to idealnym sposobem. Po za tym stanowi też  świetne tło do zdjęć!

Zobacz3
 
 

RAMY, LUSTRA I TABLICE

rama na wesele
ZŁOTA RAMA Z CZARNYM TŁEM
Fajna, stylowa złota rama z tablicowym tłem, na które można nanieść kredą lub pisakiem kredowym dowolne napisy, informacje lub obrazki.Zobacz3
DREWNIANE TABLICZKI
Drewniane tabliczki to pomysł na fajne, małe dekoracyjne ozdoby, które dodatkowo mogą służyć jako elementy informacyjne.
Zobacz3
TABLICZKI „MĄŻ” I „ŻONA”
Tabliczki z napisami „MĄŻ” i „ŻONA” świetnie sprawdzą się do personalizacji krzeseł na sali weselnej lub podczas uroczystości ślubnej.
Zobacz3

 

 

 

ZESTAWY I PAKIETY

zestaw lemoniadowy
ZESTAW LEMONIADOWY
Orzeźwiająca i domowa lemoniada to idealny sposób na ochłodę w upalne dni. Sprawdzi się więc szczególnie na letnich i wakacyjnych weselach.
Zobacz3
organizacja wesel, słodki stół
ZESTAW NA SŁODKI STÓŁ
Słodki stół to dodatkowa atrakcja weselna, szczególnie oblegana przez dzieci, choć z pewnością przyciągnie każdego łasucha słodkości.
Zobacz3
organizacja wesel, kącik dla dzieci
KĄCIK DLA DZIECI
Kącik przygotowany z myślą o  najmłodszych gościach weselnych z pewnością sprawi im dużo radości, a zapewnione w nim atrakcje sprawią, że dzieciaki nie będą się nudziły.
Zobacz3

 

BUDKI I STOLIKI

drewniana budka
DREWNIANA BUDKA
Drewniana budka w jasnobrązowym kolorze o wielu możliwościach zastosowania. Idealna do serwowania domowej roboty napojów, słodkości czy owoców.
Zobacz3
DREWNIANY STOLIK – SZPULA
Dzięki zamontowanym kółkom można go użyć zamiast standardowego, metalowego wózka na tort. Sprawdzi się również jako stolik na księgę gości lub słodkości.
Zobacz3

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

preloader