Wieczory panieńskie

Wieczory panieńskie

Zanim upiększymy ślub i wesele, z chęcią zaaranżujemy również wieczór panieński.

Te wieczory coraz częściej przyjmują formę kilkudniowego/weekendowego wyjazdu np. za miasto w spokojne miejsce, w góry, nad morze lub nad jezioro. Jeśli więc jesteś Panną Młodą, która sama organizuje sobie spotkanie z najbliższymi sobie kobietami lub świadkową czy też przyjaciółką Panny Młodej i szukasz sposobu na uatrakcyjnienie tego fajnego momentu to napisz do nas. 🙂

Jeśli jesteś panną Młodą to możesz również wysłać link do tej strony osobie, która organizuje dla Ciebie Twój wymarzony wieczór panieński.

Dekorujemy zarówno spotkania we wnętrzach, na przykład w Waszych domach, wynajętych miejscówkach lub na salach, jak i te bardziej plenerowe, na przykład w formie pikniku na tarasach, w altanach lub w ogrodach, zarówno tych prywatnych przy Waszych domach jak i w wynajętych miejscówkach.

Aranżujemy miejsce przy których możecie wspólnie napić się wina, śmiać się i rozmawiać oraz ściankę przy której możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia

Galeria - zainspiruj się!

Jeśli będziecie chcieli przeżyć również fajną przygodę i doświadczyć czegoś nowego przy okazji zdobywając nowe umiejętności to chętnie zorganizujemy dla Was również warsztaty z plecenia wianków.

A jeśli szukacie fajnych miejsc na babski wyjazd to zachęcam Was do odwiedzenia profilu Ani i Marty na Instagramie @dziewczynskie_wypady. Dziewczyny po za tym, że maja tam ogrom fajnych miejscówek, które polecają, to pomagają także w organizacji różnych kobiecych spotkań.

A będąc przy fajnych miejscach to my polecamy „Gościniec Chlebowy Zakątek” w pięknej, niewielkiej wsi Białobłoty.

Jeśli planujesz wieczór panieński i poszukujesz ciekawych dekoracji to zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy uczynić ten dzień jeszcze fajniejszym!