Śluby i wesela

Śluby i wesela z A może w kolorze!

Cieszymy się, że trafiliście właśnie do nas i zainteresowaliście się naszą ofertą i naszymi dekoracjami. Aranżujemy piękne śluby i wesela już ponad 5 lat! Przez ten czas upiększyliśmy już ponad 150 cudnych rodzinnych uroczystości z Parami Młodymi w rolach głównych. Zdobyliśmy wiele doświadczenia dzięki czemu możecie być spokojni o efekt końcowy.

Sprawdźcie co robimy i jak działamy!

Oferta ślubna

Zobacz co możemy dla Was zrobić
4

Dekoracja ślubu

Dekorujemy śluby kościelne, cywilne, humanistyczne i każde inne. Zarówno te we wnętrzach jak i te w plenerze.

3

Dekoracja wesela

Z ogromną chęcią dekorujemy sale weselne, namioty, stodoły, oranżerie i wszelkie inne miejscówki weselne

2

Florystyka osobista

Przygotowujemy bukiety ślubne. I te klasyczne i oryginalne. Po za tym wykonujemy również butonierki, kwiatowe bransoletki i ozdoby do włosów oraz wianki.

1

Pozostałe dekoracje

Strefa chillout, dekoracja auta, tortu i domów Pary Młodej, drogowskazy weselne i świecące napisy – to również mamy u siebie!

Zobacz zdjęcia z naszych realizacji!

Jak działamy

Sześć kroków do pięknych dekoracji

01.

kontakt z nami i uzyskanie naszej oferty ogólnej

W pierwszym kontakcie z nami prosimy Was o podanie daty i miejsca Waszej uroczystości oraz planowanej liczby gości.

To pozwoli nam od razu sprawdzić naszą dostępność w danym terminie i jeśli dany termin jest u nas dostępny to w odpowiedzi przesyłamy Wam naszą ogólna ofertę wraz z katalogami ze zdjęciami z naszych realizacji.

02.

ustalenie szczegółów

Jeśli po zapoznaniu się z ofertą oraz katalogami będziecie zainteresowani współpracą z nami to umawiamy się na wstępne ustalenie szczegółów dekoracji.

Możemy umówić się na osobiste spotkanie, videorozmowę lub ustalenie szczegółów poprzez wypełnienie przez Was naszej szczegółowej ankiety przedweselnej.

Chcesz już teraz otrzymać i wypełnić naszą ankietę? Napisz do nas!

03.

wycena indywidualna

W kolejnym kroku, na podstawie ustalonych szczegółów dekoracji Waszej uroczystości, przygotowuję dla Was niezobowiązującą indywidualną wycenę z propozycjami i pomysłami na dekoracje oraz różnymi luźnymi inspiracjami.

04.

decyzja

Po przesłaniu Wam przygotowanej przez nas indywidualnej oferty macie czas na spokojne zapoznanie się z nią.

Na Waszą decyzję czekamy 7 dni od momentu wysłania Wam przez nas oferty indywidualnej. Ale jeśli potrzebujecie więcej czasu – dajcie znać!

05.

umowa

Jeśli nasze podejście do dekoracji oraz nasze propozycje spodobają się Wam na tyle, że podejmiecie decyzję o tym, że chcecie byśmy to właśnie my upiększyli Wasz dzień to podpisujemy umowę, która zarówno dla Was jak i dla nas jest gwarantem rezerwacji terminu.

Teraz pozostaje nam już tylko wyczekiwać Waszego wielkiego dnia! Oczywiście w międzyczasie pozostajemy w kontakcie. W razie konieczności umawiamy się na dodatkowe spotkania lub wizje lokalne. Cały czas możecie zadawać pytania i przesyłać swoje pomysły.

06.

ustalenia końcowe

Na około miesiąc przed weselem umawiamy się na spotkanie lub rozmowę online, na których podsumowujemy Wasze ostateczne wybory. To wtedy jest również czas na wprowadzenie różnych zmian w dekoracjach.

Potem czas na nas! Zabieramy się za przygotowywanie aranżacji na Waszą uroczystość.

KONTAKT

Napisz do nas by otrzymać naszą ogólną ofertę oraz pełne inspiracji katalogi ze zdjęciami z naszych pięknych realizacji

Formularz kontaktowy