18 listopada 2017

Dekoracja ślubu i wesela

dekoracja ślubu i wesela

 

florystyka ślubna

Ukwiecamy uroczystości. Znamy się na kwiatach i uwielbiamy z nimi pracować. Wiemy co zrobić, by jak najdłużej zachwycały swoim pięknem.

Co robimy? Bukiety, butonierki, wianki i kwiatową biżuterię. Tworzymy kwiatowe aranżacje oraz całą kwiatową oprawę do dekoracji kościołów i sal. Kwiatowe ścianki i tła, długie zielone girlandy i piękne wianki – to również wykonujemy.

Jakie kwiaty uwielbiamy najbardziej? Nieoczywiste, romantyczne, sezonowe i jak najbardziej naturalne. I to na takie zawsze staramy się namawiać Pary Młode.

Działamy kompleksowo! Decydując się na nas i na nasze usługi, nie musicie poszukiwać dodatkowo kwiaciarni lub innej florystki, która miałaby wykonać dla was kompozycje kwiatowe, bukiet ślubny czy też bukiety dla rodziców. My to wszystko dla Was z ogromną chęcią zrobimy.

Skąd bierzemy kwiaty? Najczęściej z giełd kwiatowych. Czasem kupujemy je bezpośrednio od producenta lub w hurtowniach. Dzięki temu kwiaty są świeże i najwyższej jakości! Gdy je kupujemy są one często jeszcze w pączkach, nie rozwinięte, dzięki czemu bez problemu wytrzymują nie tylko ten piękny i ważny dzień wesela i poprawin, ale także zdobią Wasze domy przez kolejnych kilka dni. Pomijamy dostawców i kwiaciarnie, a to z kolei powoduje, że kwiaty stają się bardziej przyjazne dla Waszego weselnego budżetu.

Oczywiście koncepcję całej oprawy kwiatowej zawsze omawiamy z Wami. Słuchamy Waszych pragnień, przedstawiamy własne pomysły, doradzamy i proponujemy. Wszystko oczywiście po to by było pięknie i uroczo.

dekoracja i organizacja przyjęć

 

dekoracja ślubu

Dekorujemy śluby kościelne, cywilne, humanistyczne i każde inne. Dla Was aranżujemy zarówno Kościoły, Urzędy Stanu Cywilnego jak i plenery.

Upiększamy Wasze uroczystości i Wasze wspomnienia. Tworzymy romantyczny klimat i niepowtarzalny nastrój, tak byście zawsze chętnie i z radością wracali do tego dnia, który jest jednym z tych piękniejszych i ważniejszych dni w Waszym życiu. To właśnie w tych wyjątkowych dekoracjach i detalach, które są pięknym tłem dla pięknych chwil, zatrzymujemy Wasze myśli i uczucia.

Posiadamy wszystkie niezbędne elementy i akcesoria dekoracyjne, które wraz z naszą kreatywnością i indywidualnym podejściem stworzą niezapomnianą scenografię, o której marzyliście.

dekoracja i organizacja przyjęć

 

dekoracja wesela

Wiecie, co jest najważniejsze w naszych aranżacjach Waszych wesel? To, że spełniamy marzenia, Wasze marzenia.

Dekorując miejsca wesel łączymy właściwie trzy najważniejsze rzeczy:

 • to, co w danym wnętrzu niezmienne,
 • to czego oczekuje Para Młoda
 • to co jest piękne, inspirujące, oryginalne.

Dla nas dekoracja miejsca wesela to nie tylko kwiaty na stołach, pokrowce na krzesłach i ścianka za Parą Młodą. Dla nas dekoracja sali to coś więcej, to detale, drobiazgi i wszelkie personalne szczegóły, które tworzą niesamowity klimat i niezapomnianą oprawę, która na zawsze pozostanie w Waszych wspomnieniach.

Bardzo wiele elementów dekoracyjnych wykonujemy samodzielnie dzięki czemu są one oryginalne i niepowtarzalne. Uwielbiamy niestandardowość i piękno natury.

Jesteśmy w stanie dostosować się do Waszego budżetu, a przy tym wykonać uroczą dekorację Waszego wesela.

dekoracja i organizacja przyjęć

 

dekoracja ogrodu

Wiele Par Młodych (a może bardziej Panien Młodych) marzy o nastrojowym weselu w plenerze ozdobionym klimatycznymi światełkami, o tańcach pod gołym niebem wśród mnóstwa świec i zieleni. Ale… większość nie decyduje się na to, że względu na pogodę. Nie dziwię się, bo sama właśnie z tego powodu, zrezygnowałam z organizacji wesela w plenerze. Ale nic straconego, gdy tylko sala gospodaruje choć odrobiną wolnej przestrzeni wokół, to można ją fajnie wykorzystać i zaaranżować, tak by choć trochę poczuć klimat wesela w plenerze. Wiadomo, że na weselach zawsze jest tak, że goście wychodzą na zewnątrz, by odpocząć, złapać oddech, pogadać. Warto więc upiększyć również to miejsce.

By spełnić Wasze marzenia, aranżujemy

 • klimatyczne strefy chillout, gdzie goście mogą odpocząć od głośniej muzyki i porozmawiać ze sobą.
 • piękne miejscówki do zdjęć plenerowych z gośćmi (co jest fajną alternatywą do tradycyjnych fotobudek)
 • po prostu – dekorację ogrodu lub wolnej przestrzeni wokół sali, by upiększyć Wasz dzień.
 • ciekawe gry plenerowe, które zagwarantują fajną zabawę w dniu wesela lub poprawin zarówno dzieciom jak i dorosłym.

dekoracja i organizacja przyjęć

 

dekoracje weselne

Co jeszcze oferujemy?

 • Dekorację auta ślubnego;
 • Dekorację domów Pary Młodej;
 • Przygotowanie podziękowań dla gości;
 • Przygotowanie podziękowań dla rodziców;
 • Zorganizowanie koszyczków ratunkowych do toalet;
 • Dekorację stołów tematycznych (Candy Bar, Słodki stół, Owocowy stół, Stoisko z pyszną lemoniadą, Stół z alkoholami, Stół dla Barmana, Stół ze słonymi przekąskami…);
 • Dekorację kącika dla dzieci;
 • Przygotowanie spersonalizowanej ścianki do zdjęć;

dekoracja i organizacja przyjęć

 

 

 

KONTAKT

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej lub umówić się na pierwsze, całkiem niezobowiązujące spotkanie, skontaktujcie się z nami.

Zadzwońcie (numery znajdziecie na samym dole strony), napiszcie na adres amozewkolorze@wp.pl lub kliknijcie w obrazek poniżej by skorzystać z formularza kontaktowego

preloader