Emilia i Andrzej

Emilia i Andrzej. Para, która postawiła na delikatną gipsówkę, kwiaty w różnych odcieniach niebieskiego i… na cudowny listopad.

Każde listopadowe wesele darzę ogromną, szczególną sympatią. Kocham ten miesiąc mimo, że często jest ponury i taki trochę nijaki. W zawieszeniu między kolejnymi porami roku. Bo kolory już niejesienne, a pogoda i klimat jeszcze niezimowe. Ale cieszę się z każdego listopadowego wesela, które mamy przyjemność dekorować. Bo choć czasem bywa wtedy strasznie zimno, to jest też jakoś tak spokojnie.

23.11.2019. Browar Turek. I my.

23 listopada 2019 – idealny dzień dla Emilii i Andrzeja! Dzień, w którym postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „Tak” i bawić się najlepiej jak tylko to możliwe wśród swoich najbliższych w pięknym wnętrzu Browaru Turek.

Kiedy na kilka miesięcy przed weselem, pierwszy raz weszłam do Browaru byłam mega pozytywnie zaskoczona. W samym Turku i najbliższych jego okolicach jest bardzo mało miejsc, które miałyby nietypowe wnętrza. Wnętrza, które miałyby charakter i ciekawy design. Wnętrza, które miałyby inne niż biało-żółto-pomarańczowe ściany, wiszące lustra i fikuśnie upięte firany. Doceniam więc każde miejsce, które choć trochę odbiega od naszych lokalnych standardów. Fajnie więc, że mieliśmy przyjemność dekorować właśnie Browar, tym bardziej, że delikatna gipsówka i niebieskie kwiaty wpisały się tam idealnie.

Gipsówka. Kwiat, którego lubię i nie lubię jednocześnie. Nie nawidzę jej w roli wypychacza i wypełniacza do klasycznych kwiatowych kompozycji. I kocham kiedy w dekoracjach gra jedne z głównych ról. I tutaj tak właśnie było. Gipsówka miała większość dekoracyjnych udziałów. Pozostałe udziały należały do innych białych i niebieskich kwiatów.

A i jeszcze coś co robiło nastrojowy klimat, czyli światełka i świece. Po za tym, Para Młoda postawiła również na dodatkowe ledowe oświetlenie, które na tej sali zrobiło super efekt. Kiedy weszłam tam na około godzinę przed rozpoczęciem wesela i zobaczyłam efekt końcowy to byłam naprawdę zachwycona i zadowolona!

A teraz kilka zdjęć dekoracji Browaru Turek dla tej szczególnie cudownej Pary jaką są Emilia i Andrzej! Wszystkiego dobrego dla Was!

industrialne wesele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

preloader