Klaudia i Damian

.Pamiętam nasze pierwsze spotkanie. Pamiętam jak przyszła Panna Młoda pokazała mi inspirację z Pinteresta na aranżację ich stołu. I pamiętam jak się wtedy ucieszyłam bo inspirację znałam i bardzo chciałam ją kiedyś móc zrealizować. I udało się!

Klaudia i Damian. Ona mega piękna o czarującym uśmiechu. On przystojny i zakochany. Oboje są policjantami i na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo (czego oczywiście bym nie wiedziała gdyby nie Martyna, siostra mojego męża, która podejrzewam zna wszystkich w naszej okolicy). Fajna, pozytywna Para. Fajnie, że mogłam być częścią ich wesela.

Jeśli śledzicie mojego bloga to pewnie wiecie, że moim ulubionym modelem stołu głównego jest ten, przy którym swoje miejsce ma tylko Para Młoda. Przy takim stole siedzieliśmy razem z Mateuszem podczas naszego wesela i na taki stół zdecydowali się także Klaudia i Damian. Uwielbiam ich za to! Swoją drogą o plusach takiego dwuosobowego stołu możecie przeczytać tutaj -> <<<click>>> 

A relację z naszego wesela obejrzeć klikając tu -> <<<click>>>

A aranżacja ich stołu wyszła tak pięknie, tak lekko i tak romantycznie, że w tej chwili jest to jedna z moich ulubionych aranżacji stołów, które do tej pory wykonałam!

Do tego srebrne kandelabry ozdobione kwiatami, lustrzane podkładki oraz blask świec. I wyszedł z tego na prawdę nastrojowy i romantyczny klimat. Myślę, że w sporym stopniu jest to również zasługa wnętrza sali, które jest białe,  delikatne i minimalistyczne. Jak dla mnie idealne do wesel nowoczesnych, romantycznych i tych w stylu eleganckim.

Miejsce wesela: Restauracja Monaco

Dekoracje: A może w kolorze

Zdjęcia dekoracji: Kacper Przysło

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

preloader